D&s company VD s.r.o.
Jsme stabilní partner na trhu. Již 25 let vyrábíme a dodáváme potravinářské technologie!

Potravinářské technologie

Společnost D&s group a.s. navazuje na tradici dodávek a montáží technologických celků a zařízení zejména pro potravinářský průmysl, které realizovaly v letech 1990 - 2015 firmy D&s společnost s.r.o a D&s company VD s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávky a montáže technologických celků, zařízení a konstrukcí, zejména pro pivovary, výrobu nápojů a další oblasti průmyslu.

Specializujeme se hlavně na nerezové materiály - potrubní rozvody, nádrže, konstrukce. V případě potřeby pracujeme i s běžnou ocelí.

Pro výrobu a montáž máme kvalifikované a zkušené montéry a svářeče se státními zkouškami. Kromě běžné svařovací techniky disponujeme i svářecími automaty pro orbitální svařování (Orbimatic Orbiweld 76S).

Jako součást technologických celků nebo také samostatně dodáváme a montujeme i elektroinstalaci a měření a regulaci (MaR).

Na základě Vaší konkrétní poptávky Vám rádi zpracujeme nabídku tak, aby splňovala Vaše požadavky.

 


 

 

Potravinářské technologie

Zaměřujeme se na dodávky a montáže celků, zařízení a konstrukcí, hlavně pro pivovary, výrobu nápojů a dalších oblastí průmyslu.

více...

Ihned k dodání

Nabídka zařízení, která máme skladem. V nabídce máme nová i repasovaná zařízení.

více...

Reference

Naše reference obsahují řadu realizací z tuzemska i zahraničí v oblasti pivovarů, mlékárenského či potravinářského průmyslu i jiných průmyslových dodávek technologií.

více...